NOKTOWIZORY

Profesjonalny sprzęt noktowizyjny

Noktowizja to, innymi słowy, zdolność do widzenia w ciemności. Urządzeniami, które to umożliwiają, są oczywiście noktowizory. W naszym sklepie czeka na Państwa szeroki wybór tego typu sprzętu. Przygotowaliśmy również ciekawą ofertę akcesoriów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu dostępnego w atrakcyjnych cenach.

Szeroki zakres zastosowania noktowizji

Urządzenia służące do noktowizji mają szeroki zakres zastosowań. Są stałym elementem wyposażenia m.in. leśników pracujących na nocnej zmianie. Po zmroku znacznie trudniej dokonać obserwacji, w związku z czym pracownicy sektora gospodarki leśnej korzystają ze sprzętu umożliwiającego widzenie nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Urządzenia tego typu stosują oczywiście również myśliwi i łowczy. Noktowizory odgrywają także istotną rolę w szeroko pojętym ratownictwie, szczególnie podczas akcji ratunkowych przeprowadzanych późnym wieczorem lub w nocy. Stanowią też część wyposażenia pracowników firm ochroniarskich zajmujących się ochroną osób oraz mienia.

Nasza oferta sprzętu do noktowizji

W naszej ofercie czeka na Państwa sprzęt do noktowizji wysokiej jakości. Oferujemy noktowizory różnego typu - poszczególne modele różnią się od siebie specyfikacją oraz ceną, dzięki czemu każdy powinien znaleźć u nas dopasowany względem swoich potrzeb. Przykładem urządzenia z najwyższej półki cenowej oraz jakościowej jest celownik noktowizyjny PARD NV-008P LRF V.3, który zapewnia skuteczny zasięg aż do 600 m z dokładnością pomiaru do +-1%. Czas pracy tego modelu w trybie hibernacji wynosi kilkanaście godzin, przy pełnej mocy IR urządzenie może pracować z kolei przez 2 godziny. Celownik ten można określić mianem wielofunkcyjnego. Umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 1920 x 1080. Filmy posiadają 30 klatek na sekundę. Jeśli szukają Państwo jednak nieco tańszego rozwiązania, polecamy m.in. model PARD NV-019 V.2, który wykazuje skuteczność na odległość ponad 400 m - także w zupełnej ciemności. Urządzenie jest łatwe w obsłudze - menu jest w języku polskim, a sprzęt wyposażony w WiFi oraz aplikacje zarówno na iOS, jak i Androida.

Szczegółowe opisy urządzeń noktowizyjnych

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi opisami wszystkich urządzeń dostępnych w tym dziale. W ten sposób poznają Państwo specyfikację każdego z nich, co ułatwi podjęcie decyzji o zakupie. Oprócz noktowizorów proponujemy również szeroką ofertę akcesoriów, takich jak: pierścienie do lunet, osłony obiektywu czy redukcje do pierścienia. Zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu z biurem obsługi klienta.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry