Oświadczamy, że firma Celowniki 24 nie sprzedaję oraz nie będzie sprzedawać broni palnej, wiatrówek czy broni na kule gumowe. Sprzedajemy wyłącznie akcesoria sportowe.

Firma Celowniki 24 . Bazując na doświadczeniach i międzynarodowych kontaktach swojego właściciela – Rafała Plak , firma rozpoczęła działalność handlową od Dalekiego Wschodu do centralnej Europy, w tym głównie Niemiec.

Domeną działalności Celowniki 24  stały się wszelkiego rodzaju optyczne urządzenia celownicze i obserwacyjne. Jakość i niezawodność oferowanych produktów były podstawą ugruntowania na niemieckim rynku pozycji firmy SUTTER® (naszego głównego partnera handlowego), która w ciągu ostatnich lat stała się na terenie Niemiec i zachodniej Europy jednym z najważniejszych graczy w branży myśliwskiej i strzeleckiej, dostarczając również sprzęt dla miłośników turystyki, survivalu, wędkarstwa, czy entuzjastów obserwacji przyrody.

Zasada, na której zbudowany jest sukces firmy celowniki 24 to prosta relacja jakości do ceny: wysoka jakość – rozsądna cena. Dzięki takiemu podejściu, obsłudze zapewniającej zachowanie najwyższych standardów i zaspokojenie najróżniejszych oczekiwań, dzięki elastycznej, zmieniającej się w reakcji na oczekiwania konsumentów ofercie, firma SUTTER® odniosła olbrzymi sukces handlowy na bardzo wymagającym niemieckim rynku.

Przekonajcie się Państwo, że najwyższa jakość urządzeń optycznych, doskonała jakość szkieł, precyzyjnie wykonane elementy elektroniczne, wytrzymałe montaże wcale nie muszą być horrendalnie drogie!

W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg produktów „okołomyśliwskich” – samomaskujące namioty (przydatne również w wędkarstwie czy paintballu), statywy – nadające sie zarówno do lunet jak i do aparatów fotograficznych, czy kamer, lornetki żeglarskie ze zintegrowanym kompasem i szereg innych, atrakcyjnych przedmiotów.

Ponieważ Celowniki 24  pozostaje firmą handlową, niech nie zdziwi Państwa obecność w ofercie produktów zupełnie nie związanych z myślistwem, czy optyką. Staramy się zaspokajać oczekiwania klientów na wszystkich polach, na których możemy dostarczyć najwyższej jakości, sprawdzony towar, w satysfakcjonującej dla klientów cenie.

Celowniki 24 ma swoją siedzibę w podwarszawskich Łomiankach. Tu znajduje się biuro firmy, magazyn bieżący oraz sklep, gdzie można obejrzeć i wypróbować wszystkie oferowane produkty.

Poznajmy Się!

Dane firmy

Celowniki 24 Rafał Plak
05-155 Leoncin
Stare Grochale 27b
Tel  513520140
NIP: 1182009101
Nr Konta Bankowego 54114020040000370278532414 mBank