Firma Celowniki 24 . Bazując na doświadczeniach i międzynarodowych kontaktach swojego właściciela – Rafała Plak , firma rozpoczęła działalność handlową od Dalekiego Wschodu do centralnej Europy, w tym głównie Niemiec.

Domeną działalności Celowniki 24  stały się wszelkiego rodzaju optyczne urządzenia celownicze i obserwacyjne. Jakość i niezawodność oferowanych produktów były podstawą ugruntowania na niemieckim rynku pozycji firmy SUTTER® (naszego głównego partnera handlowego), która w ciągu ostatnich lat stała się na terenie Niemiec i zachodniej Europy jednym z najważniejszych graczy w branży myśliwskiej i strzeleckiej, dostarczając również sprzęt dla miłośników turystyki, survivalu, wędkarstwa, czy entuzjastów obserwacji przyrody.

Zasada, na której zbudowany jest sukces firmy SUTTER® to prosta relacja jakości do ceny: wysoka jakość – rozsądna cena. Dzięki takiemu podejściu, obsłudze zapewniającej zachowanie najwyższych standardów i zaspokojenie najróżniejszych oczekiwań, dzięki elastycznej, zmieniającej się w reakcji na oczekiwania konsumentów ofercie, firma SUTTER® odniosła olbrzymi sukces handlowy na bardzo wymagającym niemieckim rynku.

Dzisiaj Celowniki 24 i sklep celowniki24.pl oferują Państwu produkty z logo SUTTER® w Polsce!

Przekonajcie się Państwo, że najwyższa jakość urządzeń optycznych, doskonała jakość szkieł, precyzyjnie wykonane elementy elektroniczne, wytrzymałe montaże wcale nie muszą być horrendalnie drogie!

W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg produktów „okołomyśliwskich” – samomaskujące namioty (przydatne również w wędkarstwie czy paintballu), statywy – nadające sie zarówno do lunet jak i do aparatów fotograficznych, czy kamer, lornetki żeglarskie ze zintegrowanym kompasem i szereg innych, atrakcyjnych przedmiotów.

Ponieważ Celowniki 24  pozostaje firmą handlową, niech nie zdziwi Państwa obecność w ofercie produktów zupełnie nie związanych z myślistwem, czy optyką. Staramy się zaspokajać oczekiwania klientów na wszystkich polach, na których możemy dostarczyć najwyższej jakości, sprawdzony towar, w satysfakcjonującej dla klientów cenie.

Celowniki 24 ma swoją siedzibę w podwarszawskich Łomiankach. Tu znajduje się biuro firmy, magazyn bieżący oraz sklep, gdzie można obejrzeć i wypróbować wszystkie oferowane produkty.

Poznajmy Się!

Dane firmy

Celowniki 24 Rafał Plak
05-155 Leoncin
Stare Grochale 27b
Tel  513520140
NIP: 1182009101
Nr Konta Bankowego 54114020040000370278532414 mBank