Koszyk

Raty zero procent Alior Bank

SZYBKIE RATY W 15 MINUT! 

Bez podpisywania | Bez dosyłania dodatkowych zaświadczeń pocztą | Bez dodatkowych dokumentów

Szanowny Kliencie – wraz z Alior Bank uruchomiliśmy możliwość płatności systemem ratalnym 0% za zakupione u nas produkty.

Oto jakie kroki należy poczynić:

 1. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym.
 2. Wybierz formę płatności – Alior Raty.
 3. Nastąpi automatyczne przekierowanie do strony, która przeprowadzi Panią/Pana przez proces składania wniosku. System w tym celu poprosi również o przelew 1zł na odpowiednie konto. Oczywiście po zamknięciu procesu weryfikacji – 1zł wróci na Pani/Pana konto bankowe niezależnie czy decyzja banku będzie pozytywna czy negatywna.
 4. Po uzupełnieniu wniosku i dokonaniu przelewu weryfikacyjnego otrzyma Pani/Pan odpowiedź również mailem informująca o decyzji banku.

  – odpowiedź pozytywna
  – odmowa udzielenia kredytu

  (aby dowiedzieć się o powodach odmowy udzielenia rat należy kontaktować się z infolinią Alior banku: 12 370 70 00, będzie potrzebny numer wniosku kredytowego który trzymacie Państwo w mailu informującym o decyzji banku)


 5. Odpowiedź pozytywna to informacja, że bank dokonał odpowiedniego przelewu (kwota z zamówienia) na konto bankowe Celowniki24 Rafał Plak i automatycznie jako sklep internetowy przystępujemy do realizacji zamówienia.
 6. Odpowiedź negatywna ze strony banku oznacza, że realizacja zamówienia z ta formą płatności u nas nie będzie niemożliwa. Wówczas prosimy o kontakt – poszukamy innego rozwiązania!

Dlaczego warto:

 • Minimum formalności
 • Kredyt ratalny na oświadczenie do kwoty 10000 zł
 • Okres kredytowania aż do 20 miesięcy!
 • Szybkość procesu. Średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji kredytowej – do 15 min
 • Możliwość całkowitej spłaty kredytu. Bez odsetek i dodatkowej prowizji
 • Cała procedura odbywa się online. Bezpiecznie i wygodnie z domu!
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów): 1 500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 500 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 150 zł. Kalkulacja została dokonana na 26.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży kredytu. Przedstawione symulacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla wyliczenia reprezentatywnego przykładu dla kredytu. Celowniki24 Rafał Plak jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów kredytu ratalnego oferowanego przez Alior Bank S.A. oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Jeżeli pojawią się pytania – zadzwoń: +48 513 520 140 lub napisz: sklep@celowniki24.pl