NASADKA TERMOWIZYJNA XEYE CLIP CH50

expand_more expand_less

Cena (Brutto)

17 900,00 zł

Ilość
CLIP CH50

XEYE Clip CH50 to urządzenie dwa w jednym. Może służyć zarówno jako monokular termowizyjny do obserwacji jak i nasadka termowizyjna do lunety dziennej.

XeyeNajnowsza nasadka termowizyjna XEYE Clip CH50 2w1:
1) monokular do obserwacji
2) nasadka termowizyjna

XEYE Clip CH50 to urządzenie, w którym w ciągu kilku sekund możemy zrobić z niego nasadkę termowizyjną. Przystrzeliwanie lunety nie jest potrzebne, wystarczy włączyć i urządzenie jest gotowe do strzału. W nasadce termowizyjnej widać bardzo dobrze nawet na dużych powiększeniach lunety dziennej.

Wysoką jakość obrazu zapewnia najnowsza matryca na tlenku wanadu VOx w połączeniu z zaawansowanymi algorytmami sterującymi udostępniają idealnie czysty i ostry obraz, a przy trybie ultraclear – nawet w złą pogodę, taką jak gęsta mgła czy deszcz. Wysoka czułość pomaga w odczycie najdrobniejszych szczegółów.

AMOLED Micro Display

Mikroekran AMOLED o wysokim kontraście z rozdzielczością HD dostarcza przejrzysty widok i żywe kolory. Wyświetlacz oferuje doskonałą jakość obrazu i bezbłędne działanie nawet w ujemnych temperaturach.
Brak konieczności ponownego zerowania i szybkie dołączenie.
Dzięki specjalnej kalibracji aparatu nie jest wymagane zerowanie po podłączeniu do lunety dziennej. Zaciśnij i strzelaj – super prosty w użyciu.


Wysoka ergonomia

Zamontowany z przodu zapewnia spójną pozycję strzelecką i odległość wzroku z istniejącą lunetą dzienną. Oryginalna konstrukcja i dokłada technologia dostarczają stabilność punktów POI podczas używania osprzętu. Użytkownicy nie muszą dokonywać żadnych korekt położenia celownika lunety dziennej podczas montażu XEYE Clip CH50.
Lekka obudowa nie wpływa znacząco na wyważenie broni.


Szybka zmiana z monokularu na nasadkę

Seria Clip C to aparat podwójnego zastosowania. Dosłownie w chwilę istnieje możliwość zmienienia go w profesjonalny monokular. Może być wtedy używany do poszukiwań lub jako dodatek do lunety dziennej podczas strzelania.
Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas zwiększają dokładność, precyzyjnie identyfikując przechyłkę i kąty. Seria Clip C wskazuje kierunek i stopień przechylenia bocznego.


Dane techniczne:

Detektor o ekstremalnie wysokiej rozdzielczości: 640 x 512 VOx (tlenek wanadu)
Wyświetlacz: AMOLED High Resolution, 1024x768 px
Nowoczesna technologia sensora: 12 µm piksela
Kontrast termalny: <50 mK
Odświeżanie: 50 Hz
Rozmiar obiektywu: 50 mm
Pole widzenia: 8,8° x 7,0°
Wykrywanie źródeł ciepła z odległości 2600 m (obiekt: 1,7 m x 0,5 m)
Pole widzenia z odległości 100 m: 15,5 m
Regulacja dioptrii
Funkcja „display off” – momentalnie włączająca/wyłączająca wyświetlacz bez wyłączania urządzenia (zwiększa długość pracy urządzenia na baterii)
Kompas i Msensor: Tak
Regulacja jasności obrazu, wyświetlacza: Tak
Miernik odległości (stadiometryczny)
Funkcja obrazu w obrazie (PiP)
Palety kolorów
Tryby obserwacji
Zasilanie: baterie CR123 (A) lub zewnętrzny zasilacz typu Powerbank, USB-C
Maksymalna żywotność baterii: 3,5h (przy t = 24°C)
Kompaktowe wymiary: 166×60×68 mm
Waga: 420 g
Zasięg detekcji: 2600 m

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.