Wiatrówka Walther PCP Reign 4,5mm

expand_more expand_less

Cena (Brutto)

3 879,00 zł

Ilość
125-164

Walther Reign 4,5 mm to lekki i bardzo składny karabinek pneumatyczny PCP w układzie bullpup, wyposażony w polimerowe łoże, precyzyjną lufę z gwintem zewnętrznym, regulowany mechanizm spustowy oraz 2 szyny akcesoryjne.

Walther Reign 4,5 mm to kompaktowa wiatrówka o w układzie bullpup pozbawionym tzw. kolby właściwej. Taka konstrukcja oprócz znacznego zmniejszenia długości całkowitej pozwala na jednoczesne zachowanie długiej lufy.

Ponadto w wyniku przeniesienia środka ciężkości bliżej strzelca, karabinek jest bardzo składny, doskonale wyważony i wygodny w przenoszeniu. Futurystyczną osadę karabinka wykonano z lekkiego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne polimeru.

Wiatrówka ma kolbę typu thumb-hole z teksturowanym chwytem pistoletowym oraz kratkowaną przednią część łoża, co korzystanie wpływa na przyczepność oraz chwyt karabinka. W tylnej części osady znajduje się profilowana gumowa stopka tworzącą stabilny punkt oparcia.

Karabinek zasilany jest za pomocą sprężonego powietrza, które magazynowane jest w zintegrowanym kartuszu o maksymalnym ciśnieniu 232 Bar. Wbudowany manometr, służący do odczytu ciśnienia znacząco ułatwia kontrolę zapasu powietrza.

Jedno napełnienie kartusza zapewnia do 170 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Karabinek strzela standardowym śrutem diabolo 4,5 mm ładowanym z rotacyjnego 11-strzałowego magazynka.

Warto podkreślić, że magazynek można wprowadzać do karabinka zarówno od prawej, jak i od lewej strony. Przeładowanie odbywa się w bardzo szybki i wygodny sposób, za pomocą bocznej 2 taktowej dźwigni typu biathlon.

Celność oraz powtarzalność strzałów karabinek zawdzięcza precyzyjnej lufie o długości 500 mm, oraz zastosowaniu regulowanego mechanizmu spustowego, w którym użytkownik może dostosować opór i długość drogi wstępnej.

Wylot lufy zakończony jest gwintem zewnętrznym 1/2" UNF, służącym do montażu tłumika lub separatora. Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych, do strzelania niezbędny jest zakup lunety celowniczej, którą zamocujemy na szynie Picatinny.

Na łożu znajduje się długa (zintegrowana) szyna akcesoryjna przeznaczona do instalacji dwójnogu.

Walther Reign 4,5 mm to niezwykle składna i lekka wiatrówka, przeznaczona do strzelania terenowego.

------------------------ Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.

 

DANE TECHNICZNE:

Cechy dodatkowe

regulowany spust

Energia kinetyczna naboju [J]

16

Ilość szyn montażowych

2

Kaliber [mm]

4,5

Klasa celności

precyzyjna

Magazynek

jest

Możliwość zamontowania

celownik laserowy ,

celownik optyczny ,

latarka ,

statyw

Odrzut

mały (do 10 J)

Pojemność magazynka [szt.]

11

Prędkość początkowa [m/s]

300

Typ śrutu

diabolo

Typ szyny

22 mm (picatinny) 

Wykończenie kolby/osady

polimer

Wymagane zezwolenie?

 nie

Ilość bezpieczników

1

Typ zabezpieczenia

bezpiecznik automatyczny

Ilość strzałów z jednostki zasilania

170

Typ zasilania

PCP

Kolor

czarny

Długość całkowita [mm]

687

Długość lufy [mm]

500

Masa [g]

2500

Okres gwarancyjny

24 miesiące

Producent

Walther, Niemcy

EAN

4000844674340

Symbol dostawcy

467.30.00

 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.