Termowizor ATN OTS 4T 640 1-10X

expand_more expand_less

Cena (Brutto)

18 299,00 zł

Ilość
TIMNO4641A

Monokular ATN OTS 4T Thermal Smart HD

Monokular ATN OTS 4T Thermal Smart HD

OTS 4T to najnowszy monokular termowizyjny firmy ATN. Wyposażony w pełny zestaw funkcji i czujników, które wyróżniają linię produktów Obsidian 4T na tle konkurencji. Tym, co wyróżnia ten cyfrowy monokular, jest długa żywotność baterii wynosząca ponad 16 godzin. Poprawiona wydajność i zasięg monookularu termowizyjnego w warunkach dynamicznych. Niezwykle czułe czujniki czwartej generacji z wieloma bogatymi funkcjami.

 

NIEZWYKLE WRAŻLIWY CZUJNIK NOWEJ GENERACJI — następna generacja czujników termicznych jest już dostępna i jest zasilana przez dwurdzeniowy procesor ATN Obsidian IV.

NAGRYWANIE WIDEO - Nagrywaj i udostępniaj swoje polowanie za naciśnięciem jednego przycisku. Pliki wideo przechowywane na wewnętrznej karcie micro SD.

ŁATWY W UŻYCIU - Obróć do Zoom Wheel - co może być bardziej naturalnego. Podczas gdy nowe przyciski dotykowe pozwalają poczuć każde kliknięcie, zapewniając optymalną kontrolę.

INTELIGENTNY WYSZUKIWANIE ZASIĘGU - Szybki i łatwy sposób na dobre oszacowanie odległości do celu.

BARDZO NISKIE ZUŻYCIE ENERGII - Nasz nowy dwurdzeniowy procesor nie tylko działa szybko, ale także działa chłodno. Pierwszy w historii monokular cyfrowy z ponad 16 godzinami ciągłej pracy na baterii.

 

Zakres wykrywania człowieka: 830m

Zakres rozpoznawania człowieka: 350m

Zakres identyfikacji człowieka: 225m

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.