Termowizja

TERMOWIZJA

Termowizja jest jedną z metod diagnostyki obiektów polegającej na pomiarze promieniowania w paśmie podczerwieni. Efektem takiego pomiaru jest obraz widzialny rozkładu temperatury na powierzchni obiektu mierzonego zwanego termogramem.

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 148 wyników

Profesjonalny sprzęt termowizyjny

Termowizja jest jedną z metod diagnostyki obiektów polegającą na pomiarze promieniowania w paśmie podczerwieni. Efektem takiego pomiaru jest widzialny obraz rozkładu temperatury na powierzchni obiektu mierzonego, zwany termogramem. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń umożliwiających obrazowanie tego typu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroki wybór sprzętu termowizyjnego

Dla wygody naszych klientów oferta sprzętu do termowizji została podzielona na szereg podkategorii. Wśród nich wyróżniamy m.in. termowizory obserwacyjne, które służą przede wszystkim do rejestracji, a także wizualizacji rozkładu temperatury na powierzchniach badanych obiektów. Na wspomnianej podstronie znajdą Państwo kilkanaście profesjonalnych urządzeń z różnych półek cenowych. Idealnie nadają się one do wykorzystania m.in. w łowiectwie, budownictwie czy ochronie mienia. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisem każdego urządzenia dostępnego w naszej ofercie. Jest to niezbędne do tego, aby zakupić sprzęt dopasowany do swoich potrzeb.

Warto zajrzeć również do kategorii z lornetkami termowizyjnymi, w której czeka na Państwa w pełni profesjonalny sprzęt umożliwiający jeszcze bardziej komfortową obserwację. Musimy zaznaczyć, że wiele urządzeń dostępnych zarówno w tej, jak i w pozostałych podkategoriach jest przecenionych.

Najlepsi producenci urządzeń termowizyjnych

Pozostałe podkategorie to oferty sprzętu konkretnych producentów. Współpracujemy wyłącznie z firmami cieszącymi się sporą renomą w branży, dlatego znajdą u nas Państwo urządzenia takich marek, jak: PARAD, HIKVISION, Xeye, InfiRay, DELTA OPTICAL czy Dipol. Podział tego typu jest ukłonem w stronę fachowców, którzy szukają na naszej stronie modeli urządzeń wyprodukowanych przez swoich ulubionych producentów. W każdej kategorii czeka na Państwa po kilka, kilkanaście pozycji o konkretnych możliwościach.

Atrakcyjne ceny termowizji

Sporą zaletą naszej oferty, poza niezwykle szerokim wyborem profesjonalnego sprzętu do termowizji, są atrakcyjne ceny. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, mogą Państwo uzyskać fachowe urządzenie za naprawdę rozsądne pieniądze. Produkty dostępne w naszej ofercie są objęte niewielką marżą, a spora część z nich znajduje się aktualnie w promocji. Serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień, w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności – do kontaktu. Nasze biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji drogą mailową oraz telefoniczną.